Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

W dniu 13 października 2015 roku w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie z klas podstawowych i gimnazjalnych, przygotowani przez panią Małgorzatę Dąbrowską i Radosława Pacha zaprezentowali wspaniały występ artystyczny. Podczas apelu usłyszeliśmy, również szkolny chórek. Wraz z całym gronem pedagogicznym w obchodach Dnia Nauczyciela, uczestniczył wójt gminy Mniów, pan Mariusz Adamczyk i wice wójt pan Maciej Lubecki. Pani Ewa Serek, nauczycielka języka rosyjskiego odebrała nagrodę wójta. Jesteśmy dumni i gratulujemy. Na sam koniec uroczystości wystąpił zespół „Fajbusie”. Pokazał nam jak „poruszać tym, co mama w genach dała”, w tańcu pt. „My Słowianie.”

Jeszcze raz pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim nauczycielom uczącym w naszej szkole. Dziękujemy za pokazanie nam, że porażki mogą nas jednak czegoś nauczyć. Dzięki Wam nawet, gdy będziemy przeżywali wszelakie trudności, myśląc o Was, znajdziemy w sobie siłę, która pomoże nam, przezwyciężyć przeszkody, które znajdą się na naszej drodze.

Autor: Patrycja Smolarczyk